Superonline VDSL Altyapı Sorgulama

Turkcell Superonline Superonline Vdsl Altyapı Sorgulama

HIZLI BAŞVURU FORMU

 

Superonline VDSL Altyapı Sorgulama

Superonline internet kullanan aboneler veya Superonline internet başvurusu yapmak isteyenlerin dikkat ettiği konulardan birisi de binanın altyapısıdır. İnternet bağatmak isteyen aboneler altyapısının ne kadar hız desteklediğini bilmek isterler. Bu yazımızda nasıl altyapı sorgulayabileceğinizi, Adsl, Vdsl veya hangi altyapının binanızda bulunduğunu öğrenebileceksiniz.

İnternet kullanımı yapan veya yapacak müşteriler kullanacakları hızı tespit etmek istemektedirler. Günümüz ihtiyaçları arasında bulunan internet kullanımının yanı sıra, İnternet hızımızda büyük önem taşıyor. Her geçen gün çıkan ve güncellenen uygulamalar, Oyunlar, Dizi Film ve Video içeriklerinin kalitesi arttıkça internet hızının önemi artmaktadır. Bu bağlamda Superonline Fiber altyapısı bulunmayan aboneler binalarında hangi altyapının ve ne kadar hız alabileceklerini öğrenmek istemektedirler.

Turkcell Superonline Altyapı Sorgulamak


Turkcell Superonline geliştirdiği sistemleri sayesinde ev ve iş yerlerinde hangi firmaların internet hizmeti verebildiğini ve ne kadar hız sağlayabildiğini görebilmektedir. Bunun yanında Turkcell Superonline her firmanın altyapısından hizmet verebilmekte ve altyapı bulunmayan binalar için Superbox Cihazını önermektedir. ADSL ve VDSL altyapılarında Boş Port olup olmadığını görebilmekte ve portlar dolu ise port takibi için sisteme başvurunuzu girebilmektedir.

Hızlı internet kullanmak isteyen aboneler Fiber altyapı bulunmayan bölgelerde VDSL altyapısına yönelmektedir. Aynı zamanda mevcut ADSL kullanan Superonline Müşterileri de VDSL altyapısına geçmek için binasının uyumlu olup olmadığını söyleyebilmektedir. Bunun sebebi ADSL altyapısı maksimum 16 MBPS’e kadar hız sağlarken VDSL Altyapısı 100 MBPS’e kadar hız sağlayabilmektedir.

Superonline Vdsl Altyapı Sorgulama Nasıl Yapılır?

VDSL altyapısı sorgulamak için müşteri temsilcimize bağlanarak açık adresinizi söylemeniz yeterlidir. Temsilcimiz Turkcell sistemlerinden adresinizi sorgulayarak hangi altyapıların olduğunu ne kadar hız alabileceğinizin bilgisini verecektir. Altyapınız yoksa bile Superbox Kampanyaları hakkında bilgi alarak Superbox İnternet kullanımı için başvuru yapabilirsiniz. Adresinizde bulunan altyapıda Port olup olmadığını da kontrol ederek sizlerle paylaşacaktır. VDSL altyapısı sorgulama yapmak için mobilden ziyaret eden müşterilerimiz, sol altta bulunan arama düğmesinden müşteri temsilcimie bağlanabilir yada sağ altta bulunan whatsapp düğmesinden iletişime geçebilirsiniz. Aranmak istiyorsanız sitemizde bulunan ”Hemen Başvur” butonuna tıklayarak formu doldurabilirsiniz.