TV+ Kampanyası

Hızlı internet ADSL Fırsat Kampanyası

* İnternet keyfini doya doya yaşayın diye ADSL Limitsiz Ev İnterneti'nde Kaçırılmaz Fırsat ! 8 Mbps'ye kadar Limitsiz 100 GB 59,90 TL'den başlayan fiyatlarla !


* Adil Kullanım Koşulları kapsamında uygulanacak kullanım sınırını ifade etmektedir. Limitsiz AKK’lı Paket: İnternet kullanımınız limitsizdir. AKK sonrası 8 Mbps limitsiz pakette 3 Mbps i​ndirme (download) hızında, 16 Mbps limitsiz pakette 5 Mbps indirme (download) hızında internet kullanmaya devam edersiniz. 02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dahil edilmez ve bu zaman diliminde AKK sonrası hız kısıtı uygulanmaz.
** Akıllı Paket: İnternet kullanımınıza en uygun akıllı paketi seçerek hem yüksek hızlı ADSL internet kullanırsınız, hem de kontrol sizde olur. Akıllı paketlerde kota sonrası aşım ücreti şoku ve fatura sürprizi yaşamazsınız. İsterseniz Joker kota alarak kullanımınıza devam edebilirsiniz. Kota sonrası ALO Hizmetiniz devam eder.
***AKK’sız Platin Paket: Platin paketlerle tüm sınırlar kalktı. Hiçbir sınırlamaya takılmak istemiyorum diyorsanız bu paket tam size göre, AKK ve sınırlar olmadan video, TV, film, oyun ile internetin keyfini çıkarabilirsiniz.
**** Kampanya fiyatına tüm vergiler ve 4 TL modem kullanım ücreti dahildir.​ Dilerseniz altyapınıza bağlı olarak Super Hızlı Internet - VDSL Fırsat Kampanyası kapsamındaki 24 Mbps'ye kadar, 35 Mbps'ye kadar, 50 Mbps'ye kadar


Süperonline Başvuru